základní škola

Štafetový pohár

Stříbro z okresního kola ...

Okresní kolo Štafetového poháru, konané dne 19. dubna 2024, přineslo na Stadion Mír v Táboře velké napětí a soutěživost. Přes velmi chladné počasí se zde sešly školy z celého okresu, aby se svými týmy ukázaly sílu, odhodlání a sportovní dovednosti.

Tým naší školy složený z mladších a starších žáků 1. stupně předvedl vynikající výkony ve štafetových závodech a v doplňkových disciplínách, což mu vyneslo celkově 2. místo v soutěži a bojuje tak o postup do krajského kola.

Velkým překvapením byly výsledky doplňkových disciplín, kde se na 1. místech umístili:

Kryštof Nagy – hod medicinbalem 6,8 m

Natálie Slepičková – skok z místa - 190 cm

Jan Basík – skok z místa - 190 cm

Všem zúčastněným patří velká pochvala a poděkování za skvělou reprezentaci naší školy.

Žaneta Floriánová

Celkové výsledky: