Krajské kolo recitační soutěže

V pátek 26.4. 2024 se tři žákyně prvního stupně zúčastnily krajského kola recitační soutěže v Českém Krumlově.

V nádherných gotických sálech českokrumlovské prelatury se uskutečnil již 9. ročník krajského kola recitační soutěže.  Letos se ho zúčastnila Michaela Makovcová ze 2.C, Sofie Bredová z 3.A a Kateřina Prokopová z 5.D. Celý den byl nádherný. Děvčata měla možnost být součástí několika workshopů a dokonce během dopoledne secvičit úžasné představení pro rodiče a pedagogy, kteří je na akci doprovázeli. Slyšeli jsme úžasná vystoupení. Kateřina Proková dostala čestné uznání od poroty za její Pracky a Placky od Ilji Hurníka. Všechna děvčata byla odměněna krásný ručně kovaným srdcem. Po vyhlášení výsledků ještě proběhla debata s porotou, která dala každému cenné rady do další práce.  I když se už nikomu nepodařilo postoupit na národní přehlídku recitátorů i tak to byl krásný den a moc jsme si ho užili.  Děkujeme všem recitátorkám za skvělý výkon, jejich rodičům za podporu a hlavně  pořadatelům.

Jana Líbalová