Poděkování EU za spolufinancování našeho projektu ERASMUS+ KA122

Od 1.6.2022 do 30.11.2023 proběhl na naší škole další velký evropský projekt Erasmus + KA 122 s názvem:  ZEFEKTIVNĚNÍ VÝUKY NA NAŠÍ ŠKOLE, KOMPENZACE PSYCHICKÉ NÁROČNOSTI VÝUKY SPORTOVNÍMI AKTIVITAMI, ZAČLENĚNÍ CÍLŮ UDRŽITELNÉHO ROZVOJE.

Součástí tohoto projektu byla skupinová mobilita našich žáků v Litvě s tématem: ROZHÝBEJMĚ DĚTI S ANGLIČTINOU + PARTICIPUJME PARTICIPUJME PŘI PLNĚNÍ CÍLŮ UDRŽITELNÉHO ROZVOJE.

Uskutečnili jsme kurzy I pro učitele, na nichž jsme se zdokonalovali ve znalostech a dovednostech o moderní  formě výuky a nyní je začleňujeme do našich hodin,  věříme, že spolu se začleňováním pohybových aktivit, relaxačních a meditačních technik do našich aktivit vedou ke snížení psychické zátěže všech účastníků vzdělávacího procesu a zlepšuje se i klima na naší škole.

Kurzy: Course in English Language Development for Teachers- Malta, Stress Management and Recognition- Curacao, L1 Ski Instructor Course- Alps, The Secret of Finnish Education- Helsinky, CLIL in Primary Schools- Tenerife, CELTA course - Sevilla, Refresher Course for Language Teachers & CLIL- Dublin, Fit in Deutsch- auch für CLIL - Malta, Cours standard - Antibes, Course Intensif - Antibes, CLIL and ICT Tools for Educators- Bratislava, English Language for Teachers, Educators and School Staff & CLIL- Bratislava.

Věříme, že dalším vzděláváním posouváme naše školství tím správným směrem, neboť na kurzech se seznamujeme s mnoha salšími pedagogy z celého světa a vzájemně se obohacujeme o své znalosti, názory, zkušenosti. Naši žáci vidí, že i my se celoživotně vzděláváme a že je to důležité.

DĚKUJEME EU ZA SPOLUFINANCOVÁNÍ A TÍM I MOŽNOST SE TĚCHTO AKCÍ AKTIVNĚ ÚČASTNIT.

Koordinátorka projektu