Erasmus+ kurzy pro učitele - Helsinky

Další kurz projektu Erasmus+ s tématem Zefektivnění výuky na naší škole , kompenzace psychické náročnosti výuky sportovními aktivitami, začlenění cílů udržitelného  rozvoje  proběhl ve finských Helsinkách.

Mezi neobdivovanější a zároveň nejefektivnější vzdělávací systémy na světě patří finské školství, měli jsme rovněž zájem o jeho  poznání a pochopení jejich přístupu k žákům a  k výuce v této zemi. S tím našim pedagogům pomohl  kurz  The secret of Finnish Education: Phenomenon –Based Learning, jehož se zúčastnily dvě  naše paní učitelky.

koordinátorka projektu Erasmus